دلیوری غذا

حضور اپلیکیشن های بیشتر دلیوری غذا در سال ۲۰۱۸

همان طور که پیش بینی می شد اپلیکیشن های دلیوری غذا مختلفی در سال ۲۰۱۷ به بازار معرفی شد. اپلیکیشن GRUBHUB با نام تجاری Eat24 با پوشش بیش از ۷۵۰۰۰ رستوران در ایالات متحده آمریکا یکی از کاملترین اپلیکیشن های دلیوری غذا است. با نگاه به سال ۲۰۱۸ پیش بینی میشود که این اپلیکیشن ها تعداد رستوران ها و بازارهای تحت پوشش خود را گسترش دهند و تلاش کنند تا تعداد کاربران بیشتری از اپلیکیشن های دلیوری غذا برای سفارش و خرید غذا استفاده کنند.در عین حال ارائه دهنده های دلیوری سرویس مبنا (Delivery as a Service)  مانند (Uber Eets, deliveroo) در تلاش برای کسب سهم بازار بیشتر در بازار پرمیوم هستند جایی که مشتریان تمایل به خرید های گران تر برای کسب تجربه های لوکس تر دارند.

همچنین در سال های اخیر بسیاری از رستوران های سیستم های دلیوری خود را به شرکت های تخصصی دلیوری واگذار کرده اند که این موضوع علاوه بر کاهش هزینه های دلیوری غذا برای آنها منجر به رشد شرکت های واسطه بین رستوران ها و مشتریان نیز شده است.

پیش بینی میشود که در سال ۲۰۱۸ اپلیکیشن های بیشتری در این حوزه توسعه یابد، و بازار اپلیکیشن های دلیوری غذا یک بازار رقابتی شود.

در کشور عزیزمان نیز در سال ۱۳۹۵ شاهد ورود اپلیکیشن اسنپ، یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل اینترنتی به صنعت دلیوری غذا بودیم.همکاری اسنپ و زود فود که منجر به تشکیل برند اسنپ فود شد نشان دهنده شناخت این اپلیکیشن ها از ترند ها و روند  های جهانی بازار اپلیکیشن هاست.

اگر علاقه مند به مطالعه روند های آتی بازار اپلیکیشن ها در سال ۲۰۱۸ هستید میتوانید این مطلب را از این لینک مشاهده کنید و با مطالعه مطالب وبلاگ مبین وان میتوانید اطلاعات بیشتری در حوزه اپلیکیشن ها و خدمات ارزش افزوده جمع آوری کنید و ایده های جدیدی را در ذهن خود شکل دهید.

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.