مشاوره تلفنی با موبایل

مشاوره تلفنی با موبایل

خلاصه این مطلب

توسط

یکی از خدمات ارزش افزوده که در کشورمان ارائه میگردد مشاوره تلفنی با موبایل است. مشاوره تلفتی سالهاست در بستر تلفن ثابت ارائه میگردد سرویس IVR  هشت ستاره یکی از موفق ترین سرویس های مشاوره تلفنی در طی این سالها بوده است.حال سرویس ۲۰۸  ستاره در بستر خدمات ارزش افزوده تلفن همراه اقدام به ارائه مشاوره تلفنی با موبایل کرده است.مشترکان همراه اول میتوانند با شماره گیری ۲۰۸  و بعد ستاره وارد منوی مشاوره شوند و از خدمات تخصصی مشاوره ازدواج، مشاوره کنکور، مشاوره روانشناسی و…. بهره مند گردند. با توجه به توسعه شبکه های تلفن همراه در کشور از یک سو و پیچیده شدن شرایط زندگی و تعاملات انسان های به خصوص در شهرهای بزرگ کشور ، سرویس مشاوره تلفنی با موبایل میتواند برای هموطنان بسیار سودمند و در دسترس باشد.

از دیگر سرویس های موجود در سرویس ۲۰۸ ستاره میتوان به سوالات دینی، سرگرمی، کتاب صوتی و موسیقی نیز اشاره کرد. همچنین علاقه مندان این سرویس قادر خواهند بود از اپلیکیشن بزنگ جهت بهره مندی آسان تر از خدمات این سرویس استفاده کنند و یا با تلفن ثابت خود از شماره هشت ستاره خدمات مشابهی را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که این سرویس به صورت ماهانه طی قرعه کشی های منظمی برندگانی را به قید قرعه معرفی مینماید که برنده کارت هدیه چهارصد هزار تومانی خواهند شد.

مهمترین مزیت مشاوره تلفنی با موبایل را میتوان در دسترس بودن آن در همه جا و همه زمان ها دانست و این امر باعث میشود ۲۰۸ ستاره همچون یک دوست و مشاور همیشگی در کنار شما باشد. شما در ۲۰۸ ستاره میتوانید از مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تلفنی روانشناسی، مشاوره ازدواج تلفنی بهره مند شوید.

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.