استیکر تلگرام

استیکرهای تلگرام

در سال های اخیر با رشد رو افزون کاربران تلگرام استفاده از استیکرهای تلگرام طرفداران بیشتری پیدا کرده است. استیکرهای تلگرام تبدیل به ابزاری برای انتقال احساس کاربران تلگرام به یکدیگر شده است. دنیای استیکرینگ در بسیاری از شبکه های اجتماعی رواج یافته است و استیکرهایی با موضوعات و ژانرهای مختلف مورد توجه کاربران قرار گرفته است.حتی استیکرهای تلگرام پرطرفدار ممکن است در مناطق مختلف و فرهنگ های مختلف متفاوت باشند به عنوان مثال استیکرهای اسلامی که صرفا در کشورهای اسلامی بازار دارند.

قابل پیش بینی است که با رشد روز افزون کاربران تلگرام،طراحی استیکرهای تلگرام تبدیل به یک بازار جدید در حوزه کسب و کارهای آنلاین گردد.فروش استیکرهایی با طراحی های خاص میتواند نوعی از اختصاصی کردن تجربه کاربری در تعاملات تلگرامی افراد باشد.

یکی از انواع خدمات ارزش افزوده موبایل میتواند ارائه استیکرهای خاص با موضوعاتی همچون ورزش، طنز، مذهبی و یا حتی استیکرهای سازمانی باشد.استیکرها در صورتی که جذابیت گرافیکی یا محتوایی متفاوتی داشته باشند، بدلیل قابلیت اشتراک گذاری با سرعت زیادی در فضای تلگرام همه گیر شده و حجم دانلود مناسبی را در پی خواهند داشت.بنابراین طراحی، بازاریابی و فروش استیکر  را میتوان در آینده نزدیک یک کسب و کار مقیاس پذیر دانست.

در بازار کسب و کارهای دیجیتال ایران نیز میتوان وب سایت های بسیاری یافت که استیکرهای منتوع تلگرامی را معرفی میکنند و انواع استیکرهای ورزشی، مذهبی، طنز و افراد معروف را میتوان در آن یافت.

در صورتی که علاقه نتد به موضوع خدمات ارزش افزوده هستید میتوانید از وبلاگ مبین وان اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب نمایید.

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.