ودافون

ودافون سرویس استارت استاپ در مدیریت خدمات ارزش افزوده

توسط

کمپانی ودافون که یکی از معروف ترین برندهای مخابراتی دنیاست، سرویس Start, stop  را برای ساده تر کردن مدیریت خدمات ارزش افزوده راه اندازی کرد.این سرویس به کاربران این امکان را خواهد داد که با ارسال کلمه های start, stop به شماره ۳۲۱ لیست خدمات ارزش افزوده در موضوعات مختلف همچون خدمات ارزش افزوده ورزشی، موسیقی، فیلم، اخبار و اطلاعات را دریافت کنند.

در این سرویس کاربر بعد از ارسال کلمه استارت به شماره ۳۲۱ . پس از مشاهده لیست خدمات میتواند شماره سرویس مورد علاقه خود را ارسال کند تا سرویس مورد نظر برای وی فعال گردد.

جهت غیر فعال کردن سرویس نیز با ارسال کلمه stop  به ۳۲۱  لیست سرویس ها قابل مشاهده است.با ارسال کد سرویس در پاسخ این پیامک سرویس مورد نظر متوقف خواهد شد.

این سرویس در حال حاضر در ساسر کشور هند توسط ودافون در حال اجراست.

از دیگر فعالیت های ودافون در هند راه اندازی یک رادیو جهانی در ۱۸ منطقه از هند در اکوسیستم VAS  هند است. این سرویس به کاربران خود بیش از صد هزار قطعه موسیقی ارائه میدهد.این موسیقی ها شامل موسیقی های محلی هند و موسیقی های مشهور بین المللی است.

کاربران قادر خواهند بود که این سرویس زرا از طریق تماس، پیامک و ussd فعال کنند و با هزینه ۳۰ روپیه در ماه به این سرویس دسترسی داشته باشند.

به زودی مقالات بیشتر در رابطه با ودافون

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.