سرویس IVR

208ستاره

208ستاره

در این سرویس کاربران از طریق تلفن همراه و اپراتور همراه اول ابتدا 208 و بعد * را شماره گیری کرده و از منوهای موجود در این سرویس استفاده میکنند، همچنین در ابتدای هریک از منوها، هزینه به کاربر اعلام می‌شود.

بیشتر
8ستاره

8ستاره

خدماتی که در منوی *208 ارائه می‌شوند به راحتی از طریق اپلیکیشن بزنگ قابل دسترس می‌باشند. فقط کافیست اپلیکیشن بزنگ را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و مشخصات منوها را مشاهده و در صورت نیاز تماس بگیرید.

بزنگ

بزنگ

یکی از محصولاتی که در زمینه ی فناوری اطلاعات توسط شرکت مبین وان در حال پیاده سازی و اجرا می باشد، خدمات ارائه سرویس های ویدئویی و صوتی بر فضای وب و شبکه های

بیشتر
بازی و مسابقه
کتاب صوتی
سرگرمی
مشاوره
مشاوره دینی
کجا با چی
کتاب صوتی
موسیقی

در این سرویس کاربران از طریق تلفن ثابت عدد 8 و بعد * را شماره‌گیری کرده و سپس از لیست منوهای متنوعی که پخش میشود هرکدام را بنا به سلیقه خود انتخاب و از آن استفاده میکنند، همچنین هر منو هزینه مشخصی دارد که در ابتدای تماس به کاربر اعلام می‌شود. در این سرویس برای کاربرانی که از منوی بازی استفاده می‌کنند جوایزی در نظر گرفته شده که به صورت قرعه‌کشی ماهانه به 7 نفر از برندگان کارت هدیه 400 هزارتومانی و نفر اول کارت هدیه 800 هزار تومانی اهدا می‌گردد. تنوع منوهای هشت ستاره باعث شده تا گروه های سنی مختلف همراه هشت ستاره باشند، برای مثال در منوی کودک محتوا مربوط به کودکان، در منوی کتاب صوتی محتوا مخصوص بزرگسالان و علاقمندان به کتاب و همینطور منوهای بازی و سرگرمی و ..... که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. به روز رسانی محتوا در هریک از بخش‌های سرویس از الویتها می باشد، چراکه هر روزه به تعداد کاربران هشت ستاره اضافه می‌گردد و همین امر باعث شده تا تلاش تیم هشت ستاره برای به روز بودن در ارائه محتوی‌های جدید هر روز بیشتر شود.

ورود به سایت