سرویس استریم صوت و تصویر

فینال

فینال

اپلیکیشن فینال یک سرویس ویدئویی ورزشی برای گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید است که ارائه دهنده ی کلیپ های ورزشی هیجان انگیز و جدید با کیفیت بسیار مناسب برای کاربر است.

بیشتر
بین‌تو

بین‌تو

اگر فردی در مکانی درحال استفاده از مدیا وای فای بود و مجبور به ترک آن منطقه شد، در شرایط عادی امکان گرفتن سرویس از دستگاه ها را از دست می‌دهد. حاب در این شرایط این کاربر می تواند با اتصال به اینترنت ، از ادامه فیلمی که در حال دیدن آن بود لذت ببرد.

بیشتر
ایرمدیا

ایرمدیا

سرویس مدیا وای فایِ مبین وان، اولین سرویس با فناوری وای فایِ محلی (Local Wi-Fi) در ایران است که به کاربرها در محیط های مختلفی مثل داخل هواپیماها و قطارها و... امکان دیدن انواع و اقسام فیلم و شنیدن موسیقی را داخل گوشی‌ها و دستگاه‌های شخصی می دهد.

سرویس مدیا وای فایِ مبین وان، اولین سرویس با فناوری وای فایِ محلی (Local Wi-Fi) در ایران است که به کاربرها در محیط های مختلفی مثل داخل هواپیماها و قطارها و... امکان دیدن انواع و اقسام فیلم و شنیدن موسیقی را داخل گوشی‌ها و دستگاه‌های شخصی می دهد. عدم نیاز به اینترنت مزیت اصلی طرح برای کاربران بوده و این سیستم قابلیت بومی سازی در مکان ها و شهرهای مختلف بر اساس محتوای کاربردی مورد نیاز را دارا می باشد. پس اگر در فضاهای عمومی مانند مواردی که در بالا گفته شد، قرار گرفتید حتما مدیا وای فای را جستجو نمایید.

دانلود اپلیکیشن