سرویس استریم صوت و تصویر

فینال

فینال

اپلیکیشن فینال یک سرویس ویدئویی ورزشی برای گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید است که ارائه دهنده ی کلیپ های ورزشی هیجان انگیز و جدید با کیفیت بسیار مناسب برای کاربر است.

بیشتر
بین‌تو

بین‌تو

اگر فردی در مکانی درحال استفاده از مدیا وای فای بود و مجبور به ترک آن منطقه شد، در شرایط عادی امکان گرفتن سرویس از دستگاه ها را از دست می‌دهد. حاب در این شرایط این کاربر می تواند با اتصال به اینترنت ، از ادامه فیلمی که در حال دیدن آن بود لذت ببرد.

ایرمدیا

ایرمدیا

سرویس مدیا وای فایِ مبین وان، اولین سرویس با فناوری وای فایِ محلی (Local Wi-Fi) در ایران است که به کاربرها در محیط های مختلفی مثل داخل هواپیماها و قطارها و... امکان دیدن انواع و اقسام فیلم و شنیدن موسیقی را داخل گوشی‌ها و دستگاه‌های شخصی می دهد.

بیشتر

اگر فردی در مکانی درحال استفاده از مدیا وای فای بود و مجبور به ترک آن منطقه شد، در شرایط عادی امکان گرفتن سرویس از دستگاه ها را از دست می‌دهد. حاب در این شرایط این کاربر می تواند با اتصال به اینترنت ، از ادامه فیلمی که در حال دیدن آن بود لذت ببرد. بنابراین می توان گفت که بینتو نسخه اینترنتی مدیا وای فای است که مخاطبین آن میتوانند به آرشیو فیلم ها و موسیقی های بسیاری دست پیدا کنند. علاوه براین هر کاربر می تواند از طریق آدرس www.binto.ir به مجموعه غنی از محتواهای صوتی و تصویری دست یابد.

ورود به سایت دانلود اپلیکیشن