سرویس آموزش الکترونیک

danto

دانتو

محصول دیگر مجموعه‌ی مبین کیش در حوزه‌ی آموزش الکترونیکی اپلیکیشن دانتو می‌باشد. اپلیکیشن دانتو به منظور استفاده‌ی کاربران اپراتور تلفن همراه( همراه اول) طراحی و پیاده‌سازی شده و هم‌اکنون در دسترس کاربران این اپراتور قرار دارد.

بیشتر
وب‌سایت وداس

وب‌سایت وداس

سامانه‌ی آموزش الکترونیکی شرکت مبین وان کیش با نام تجاری وداس بر اساس به‌روزترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در حوزه‌ی آموزش الکترونیکی در جهان طراحی و راه‌اندازی گردیده است.

اپلیکیشن وداس

اپلیکیشن وداس

اپلیکیشن وداس با دارا بودن تمامی امکانات کاربردی وب‌سایت وداس این امکان را به کاربر می‌دهد که آموزشگاهی کامل را در هر زمان و مکان با خود به همراه داشته باشد. تمامی دوره‌های آموزشی که کاربر در آن‌ها چه از طریق وب‌سایت و چه از طریق اپلیکیشن ثبت‌نام نموده است از طریق پروفایل شخصی در اپلیکیشن در دسترس است.

بیشتر

سامانه‌ی آموزش الکترونیکی شرکت مبین وان کیش با نام تجاری وداس بر اساس به‌روزترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در حوزه‌ی آموزش الکترونیکی در جهان طراحی و راه‌اندازی گردیده است. در این سامانه، دوره‌های آموزشی با فرمت ویدئو از معتبرترین اساتید و موسسات آموزشی گردآوردی شده و در دسترس کاربران گرامی قرار گرفته است. دوره‌های آموزشی موجود در سامانه در حال حاضر 4 دسته‌بندی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مدیریت و توسعه‌ی کسب و کار، هنر و خلاقیت و دبیرستان کنکور را شامل می‌شوند. برای مشاهده‌ی دوره‌های آموزشی لیست آموزش‌ها را مشاهده نمایید. هر کاربر علاوه بر استفاده از دوره‌های آموزشی به منظور افزایش سطح دانش و مهارت، می‌تواند در صورت داشتن تخصص در زمینه‌ای خاص اقدام به تولید محتوای آموزشی و کسب درآمد از وداس نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید وارد قسمت آموزش دهید در وب‌سایت شده و کسب اطلاع نمایید.

ورود به سایت